kontakt daňová přiznání daňová evidence podvojné účetnictví mzdová agenda podnikatelské úvěry ekonomické poradenství kontaktní formulář

o nás

 

 


 

 

 

Společnost působí na trhu od roku 1992.
1.1.2 005 byla přenesena veškerá činnost a aktivity z fyzické osoby do nástupnického subjektu - společnosti s ručením omezeným. Hlavní náplní je dodavatelské vedení účetnictví firmám od prvotní fáze, tj. od převzetí dokladů přes jejich zpracování v průběhu daňového období až po uzavírání účetního roku a vypracování daňových přiznání.

Samozřejmostí je návaznost na problematiku zpracování komplexní mzdové agendy jak pro malé, tak i velké organizace, ekonomické poradenství či vypracování podkladů pro podnikatelské úvěry a optimalizace účetnictví firmám v rámci mantinelů, které stanovují daňové zákony. Na základě dodaných podkladů též nabízíme vypracování knihy jízd s návazností na výpočet stravného při zahraničních cestách.

Naší snahou je usnadnit složitou problematiku daní, účetnictví a různých úskalí ekonomických problémů, které nastávají v každé firmě v průběhu roku, najít optimální řešení v návaznosti na daňové zákony a přijatelnou formou seznámit klienta s ekonomickým stavem jeho firmy.

V co největší míře zastupujeme klienty při jednáních s finančními úřady a ostatními institucemi, ať již v běžném styku při odevzdávání daňových přiznání nebo při zastupování klienta v jiných záležitostech, čímž mu usnadňujeme jeho podnikatelskou činnost.

Důraz klademe hlavně na preciznost zpracování v rámci termínů, které jsou stanoveny zákonem, přehlednost a správnost zaúčtování dokladů. Ke zpracování účetnictví používáme kvalitní ekonomický software MONEY S3 společnosti CÍGLER SOFTWARE, a. s.

Konzultujte s námi své požadavky a my Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější kombinaci služeb, které Vám přinesou maximální užitek při co nejnižších nákladech!

Kalkulaci cen provádíme individuálně s ohledem na rozsah agendy.

Krédem naší firmy je poskytovat kvalitní, rychlé a diskrétní služby na vysoké odborné úrovni.

Naše firma má sjednané pojištění "odpovědnosti za škodu účetních"!

Kontaktujte nás na našich e-mailových adresách, telefonicky nebo osobní návštěvou v naší kanceláři!